نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: باید با ساختار شکنان فرهنگی برخود قاطع شود و فعالیت آن ها متوقف شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، در دیدار قادری، مدیر کل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری با امام جمعه کرمانشاه، آیت الله علماء بر ضرورت برخورد قاطع با ساختار شکنان و هنجار گریزان تأکید کرد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: مکان مقدسی همچون تکیه معاون الملک که از دیر باز مرکز نوحه خوانی ، سینه زنی و روضه حضرت سید الشهدا(ع) بوده است نباید مورد سوء استفاده افرادی معلوم الحال قرار گیرد و حرمت آن مکان شکسته شود.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: از تمامی مسولان استان، اعم از داستانی، نیروی انتظامی و سازمان گردشگری می خواهم، قویاً در اولین فرصت به این موضوع رسیدگی و به شدت جلو این کارهای ضد فرهنگی را بگیرند.
گفتنی است: در این دیدار قادری مدیر کل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان کرمانشاه با ارئه گزارشی از موضوع ساخت نماهنگ تبلیغاتی گفت: این فیلم در محل تکیه ساخته نشده و فقط از تصاویر تکیه معاون الملک بر روی اصل فیلم مونتاژ شده و ساخت آن مربوط به سال ۱۳۹۶ می باشد.
قادری افزود: به عنوان یک فرزند شهید اعلام می کنم : وظیفه خود می دانم نسبت به احترام مکان مقدس تکیه معاون الملک حراست بیشتری معمول داشته و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خود را موظف می داند نسبت به حفظ و حراست از مکان های فرهنگی اهتمام بیشتری را معمول داشته باشد.