نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: سپاه پاسدارن همواره در خط مقدم خدمت به مردم و انقلاب می باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله علما در دیدار با سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) که پیش از ظهر امروز در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد، گفت: سپاه از اولین روزهای شکل گیری خود، به صورت خود جوش و خودکار و با تجربه و همه جانبه در خدمت نظام اسلامی و مردم بوده است.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به هوشیاری و به روز بودن خدمات و برنامه های سپاه افزود: یکی از نعمت های بزرگ، هوشیاری و به روز بودن سپاه است که به صورت مردمی در رفع مشکلات حاضر شده و این هوشیاری قابل تحسین است.
قبل از سخنان امام جمعه کرمانشاه سردار ریحانی طی سخنانی گزارشی از برنامه جاری سپاه را پیرامون مهار ویروس کرونا ارائه نمود.
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گفت: با توجه به تجربیات سپاه در قبال جنگ نوین، تفاهم نامه ای با وزارت دفاع منعقد شد که طی آن آمادگی سپاه استان را برای موضوع غربالگری اعلام نمودیم.
وی افزود تعداد ۱۶ هزارو ۱۹۸ تن از بسیجیان که توانایی امور بهداشتی دارند برای این موضوع انتخاب شدند تا در صورت لزوم بتوانیم در این خصوص خدمات بهداشتی لازم را ارائه نماییم.
سردار ریحانی تاکید کرد: تعداد ۳ هزار بسته حمایتی و معیشتی به ارزش تقریبی ۱۰ میلیارد ریال، بین افراد بی بضاعت جامعه توزیع کرده ایم که در روزهای آینده تعداد ۱۰ هزار بسته دیگر نیز به این موضوع اختصاص خواهد یافت.
ریحانی از کنترل ورود و خروجی شهرستان های استان توسط سپاه خبر داد و تصریح کرد: در این خصوص با مسولین بهداشتی هماهنگی لازم صورت گرفته است.