نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: شهادت حاج قاسم سلیمانی همانند حیات ایشان برکات زیادی دارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله علماء در مراسم شام غریبان حاج قاسم سلیمانی که با حضور اقشار مختلف مردم و مسؤولین استانی در محل مسجد النبی (ص) کرمانشاه برگزار شد، گفت: خدمات حاج قاسم، این مرد خدایی علاوه بر ایران در کشورهای منطقه ساری و جاری می باشد، لذا می‌بینیم در کنار مردم ایران ، آزادیخواهان منطقه در عزای ایشان اشک ماتم ریختند.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به حقارت و استیصال آمریکا در منطقه افزود: امروز به برکت خون حاج قاسم و همرزمان شهیدش ، آمریکا حقیر تر از هر زمانی در منطقه خود را برای فرار آماده می کند و این عظمت خون شهداست که این گونه خود را نشان می دهد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد: شهادت حاج قاسم همانند دوران حیاتش برکات دارد و امروز شاهد ظهور حاج قاسم های زیادی در منطقه خواهیم بود.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به در خواست آحاد مردم ایران برای گرفتن انتقام خون سپهبد شهید سلیمانی تصریح کرد: همانگونه که همگان مشاهده کردیم میلیون ها ایرانی در شهادت حاج قاسم اشک ماتم ریختند و خواست عموم مردم ایران انتقام خون شهداست ، اما انتقام ما عقلانی خواهد بود.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به حضور میلیونی مردم شریف ایران اسلامی در تشییع حاج قاسم سلیمانی خاطر نشان ساخت: این که می بینیم این جمعیت کم نظیر که بعد از ارتحال امام راحل سابقه نداشته با این شور و شعور حضور داشتند ، همه اینها به مراتب بندگی حاج قاسم سلیمانی مربوط است، زیرا حاج قاسم بنده خاص خدا بود و در خدمت اسلام و نظام اسلامی به سر می برد.