نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه: شهدای سرافراز دانش آموز را با استفاده از بهترین روش های تبلیغی به افکار عمومی معرفی نماییم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار امروز(سه شنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۱) آیت الله علماء با خانواده های شهید پرستو و شیما و طیبه نورایی، که با حضور دکتر شهیدی مدیر کل بنیاد شهید استان کرمانشاه همراه بود، از این خانواده ها تجلیل کرد.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به سیزدهم آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز گفت: شهدای افتخار آفرین ما بیشترین تأثیر را در باور دنیا داشته و اصلاً مقاومت منطقه از برکت خون شهدای جمهوری اسلامی ایران قوام یافته است.
وی افزود: شهدای کشور سند هویت نظام اسلامی هستند و تا همیشه در باور و ذهن آزادیخواهان زنده و جاوید می مانند، لذا باید همه ما همیشه از شهدا استمداد طلب کنیم.
گفتنی است: شهید پرستو و شیما نورایی دوخواهری بودند که بر اثر بمباران رژیم بعث عراق به درجه رفیع شهادت نایل گشته و شهید طیبه نواریی هم دختر عموی این شهدا می باشد که ایشان هم بر اثر بمیاران دوران جنگ به شهادت رسیده است.
شایان ذکر است در استان کرمانشاه ۵۷۳ دانش آموز به درجه رفیع شهادت نایل شده اند که تعداد ۴۷۷ پسر و۹۶ تن از آنان دختر می باشند.