نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: شهدای گرانقدر نظام ، سند انقلاب اسلامی هستند.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کرمانشاه آیت الله علما در کنگره شهدای شهرستان کنگاور و یادواره شهید نوروز عظیمی ، که با حضور امام جمعه ، مسؤولین و اقشار مختلف مردم شهرستان کنگاور برگزار شد، گفت:شهدای گرانقدر انقلاب ، سند افتخار و بالندگی همه ما هستند و هویت انقلاب مرهون جانفشانی آن عزیزان می باشد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اهمیت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا افزود: باید در هر جلسه و محفلی یاد و نام شهدا و شرح جانفشانی آن ها مطرح شود، زیرا فقط خداوند می تواند پاداش عظمت شهدای ما را پرداخت نماید.
امام جمعه کرمانشاه تاکید کرد: شهید نوروز عظیمی قریب جهل سال در بستر بودند و در این مدت تنها زبانی که داشتند، زبان شکر بوده، البته این موضوع و این عظمت را هر کسی نمی فهمد، استکبار جهانی و آمریکا ی جنایت کار نمی توانند این اخلاص و ایثار را درک کنند.
آیت الله علما با اشاره سابقه درخشان تدین و تمدن شهرستان کنگاور تصریح کرد: در این شهر بزرگانی همچون مرحوم آقا بزرگ حضور داشته اند که زیارت عاشورای او زیر آسمان زبانزد است و طبیعی است که امثال شهید نوروز عظیمی از دست پروردگان آن عالم ربانی باشند.
گفتنی است قبل از سخنان آیت الله علما امام جمعه شهرستان کنگاور گزارشی از وضعیت شهر را به اطلاع رساند.