نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: صدا و سیما نباید متعلق به گروه خاصی باشد بلکه باید تمام مردم با دیدن و شنیدن برنامه های آن احساس رضایت کنند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار پیش از ظهر امروز آیت الله علماء از صدا و سیمای مرکز کرمانشاه که به مناسبت نهم مرداد سالروز دیدار تاریخی مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از صدا و سیما صورت گرفت، بر زمینه سازی تربیت جامعه توسط صدا و سیما تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه افزود: صدا و سیما رکن است و انصافاً در حوادث سالیان اخیر بسیار خوب درخشیده است و این می تواند اعتماد عمومی نسبت به این رسانه گسترده را افزایش دهد و مردم احساس کنند که رسانه متعلق به خودشان می باشد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: باید از برنامه سازان و مسوولین صدا و سیما تقدیر نمود زیرا در این سالیان در تمامی رخداد ها به شکل گسترده در کنار مردم بوده و منویات مردم را مطرح نموده اند.
وی با اشاره به اهمیت تربیت جوانان و خانوده ها تأکید کرد: باید موضوع بسیار مهم استحکام خانواده ها و تربیت آن ها در دستور کار برنامه سازان صدا و سیما قرار گیرد، زیرا فلسفه رسالت انبیای الهی(ع) همین موضوع بسیار مهم تربیت بوده است و تربیت به واسطه این که سر و کار ما با انسان است که سلایق و تفکرات مختلفی دارند بسیار مشکل است.
آیت الله علما با ابراز خوشبینی نسبت به زمینه تربیت جامعه تصریح کرد: خوشبختانه زمینه تربیت در جامعه مساعد است، لذا یکی از کارهای اساسی که صدا و سیما باید انجام دهد، نو آوری ، ابتکار در کار ها و خلاقیت در برنامه سازی می باشد تا مردم را بیشتر به سوی خود جلب نماید.
امام جمعه کرمانشاه اگاهی بخشی گسترده صدا و سیما در موضوع کرونارا قابل تحسین دانست و خاطر نشان ساخت: در کنار برنامه های خوب و متنوع صدا و سیما ، آگاهی بخشی نسبت به موضوع کرونا از اقدامات خوب صدا و سیما می باشد.

در این مراسم لوح تقدیری از سوی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به جناب آقای امیری مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه اهدا گردید.
گفتنی است قبل از سخنان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، افشین امیری مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمانشاه گزارشی از برنامه های جاری این رسانه راارائه نمود.