نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: هیچ کس به اندازه صدا و سیما به گردن انقلاب و نظام حق ندارد و خدمات صدا و سیما در طول این چهل سال قابل تقدیر است.

آیت الله “مصطفی علماء” روز سه شنبه ضمن بازدید از قسمت های مختلف صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در نشستی صمیمانه با معاونین و مدیران دست اندر کاران این مرکز گفت: بحمدلله صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با تمام محدودیت ها و سختی ها عملکرد خوبی ارائه کرده است خصوصاً در زمان اتفاقات طبیعی اخیر مانند زلزله و سیل و همچنین ایام مراسمات مذهبی مانند اربعین حسینی و … به خوبی اطلاع رسانی کرده و نقش مهمی در خدمات رسانی به ملت شریف ایران داشته است.
وی افزود: صدا و سیمای ما از برجستگی و ویژگی خاصی برخوردار است و آن این است که رسانه ملی ما با رویکرد و تفکر اسلامی اداره می شود و باید هم این چنین باشد زیرا طبیعت انقلاب و نظام ما ارزشی و اسلامی است.
آیت الله علماء خاطرنشان کرد: کار صدا و سیما و به طور کلی رسانه کار دشواری است زیرا با این تنوع قومی و فکری در کشور ما راضی نگه نگهداشتن همه افراد با نظرات و سلیقه های مختلف بسیار مشکل است.
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اقتدار کم نظیر ایران اسلامی در منطقه و جهان گفت: ایران اسلامی با تمام تحریم‌ها و فشارهای بی‌سابقه امروز اقتدار مثال زدنی در منطقه دارد تا جایی که دشمن به جایی رسیده است که دارد افراد را در کشور ما تحریم می‌کند و بخش زیادی از این اقتدار مدیون خدمات رسانه ملی است که توانمندی ها و قدرتمندی ایرانیان را به خوبی انعکاس می دهد.
وی با بیان این مطلب که تاکید مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بر این است که تمام شئون زندگی ما باید اسلامی باشد افزود: این اسلامی بودن است که حرف برای گفتن دارد و این اسلام است که به انسان توانمندی می دهد و اینکه امروز رهبر عظیم شان با قدرت و اقتدار در مورد مسائل مختلف موضع می‌گیرد به خاطر پشتوانه اسلام است.
امام جمعه کرمانشاه جوانان را بالاترین سرمایه های کشور خواند و تاکید کرد: باید برای جوانان و نوجوانان خوراک فکری تهیه کنیم و برحسب روز و نیازهای جوان با شیوه های جدید برای او مطلب و برنامه آماده کردنیم و او را به سمت تعالی و پیشرفت سوق دهیم همانطور که مقام معظم رهبری (مدظله) العالی در بیانیه گام دوم انقلاب بر آن تاکید داشتند.
آیت الله علما ءگفت: ما مدیون خون شهدا هستیم و بر همه ما واجب است از آنچه آنان برای آن جان و زندگی خود را فدا کردند صیانت کنیم و مسیر آنها را ادامه دهیم.