نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه: ظرفیت های اقتصادی استان کرمانشاه قابل توجه و مثال زدنی است

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار مدیر کل و مسوولین دامپزشکی استان کرمانشاه با آیت الله علما بر اهمیت خدمت صادقانه به مردم تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت:خدمت به مردم توفیق الهی می خواهد، لذا باید خدمات به مردم اطلاع رسانی شود زیرا یکی از مواردی که امامین انقلاب تاکید دارند، اطلاع رسانی به مردم و تبلیغ نمودن، برنامه های انجام شده است.
وی افزود : با استانداران گذشته صحبت کردم که این استان ظرفیت کشاورزی و دامداری دارد و می توان معضل بیکاری را از طریق همین استعداد ها برطرف نمود.
آیت الله علما با انتقاد از بیکاری استان تصریح کرد: هر چند می گویند بیکاری کاهش یافته اما حقیقت چیز دیگری است، باید کارها ریشه ای بررسی شود، باید به سبد خرید مردم اهمیت بدهیم واز همین ظرفیت های کشاورزی می توان خیلی از مشکلات استان را برطرف کرد. نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه خاطر نشان ساخت : اصلی ترین مشکل، بیکاری جوانان است، لذا باید جوانان از حیث مادی تقویت شوند و بر کار آن ها نظارت صورت گیرد.
امام جمعه کرمانشاه با برشمردن ظرفیت و توان استان کرمانشاه اظهار داشت: از استان کرمانشاه خیلی کارها ساخته است و خیلی از مشکلات را میتوان از طریق ظرفیت ها ی استان حل و فصل کرد، اگر دلسوزی باشد امکانات خوبی در استان وجود دارد.