نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه: عظمت،ایثار وجانفشانی شهدا باید در محافل مختلف تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در آیین تشییع و تدفین شهید گمنام که در محوطه دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با حضور اساتید ، دانشجویان فرماندهان نظامی و انتظامی پیش از ظهر امروز(۱۰ دی) برگزار شد، از شهدا با عنوان مایه عزت و سربلندی ایران یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: این که امروز قدرت اول منطقه و تأثیر گذار در معادلات سیاسی جهان هستیم مرهون ایثارگری و جانفشانی شهدای بزرگ انقلاب اسلامی است.
وی افزود: شهدا مصداق بارز مخلصون هستند زیرا در این رابطه با خدای خود معامله کرده و هر چه داشتند در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم جانان کردند.
آیت الله علماء ضمن اشاره به رسالت آحاد مردم در تکریم شهدا اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم از رسالت بزرگ شهدا حراست کنیم و با تبیین، عظمت خون آن را برای جهانیان آشکار کنیم.
ایشان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید حاج قاسم سلیمانی تصریح کرد: حاج قاسم با بذل جان خود امنیت را برای کشورهای عراق، سوربه و لبنان به ارمغان آورد و همه مردم منطقه مدیون خون شهدا هستند.
این استاد حوزه های علمیه خاطر نشان ساخت: شهدا همیشه باعث ایجاد امنیت اجتماعی و سیاسی هستند و باید همه مسولان این موضوع را در برنامه های خود مد نظر قرار دهند.