نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: عملکرد نیروس انتظامی مورد تائید امام راحل و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، آیت الله علماء در دیدار صبح امروز فرمانده نیروی انتظامی استان با ایشان گفت: تخریب نیروی انتظامی خسارت بزرگی برای کشور، مردم و نظام می باشد، بنابراین همگان باید در تقویت این نهاد بکوشیم.
امام جمعه کرمانشاه افزود: اگر یک روز نیروی انتظامی در عرصه جامعه حضور نداشته باشد ، آن زمان همه متوجه می شوند چه خسارت بزرگی به جامعه و امنیت مردم خواهد رسید.
وی تاکید کرد: در هر جامعه ای افرادی پیدا می شوند که با آن مجموعه هماهنگ نیستند، اما ما نباید این افراد قلیل را به حساب کل آن مجموعه گذاشته و قضاوت کنیم.
گفتنی است قبل از سخنان نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، سردارجاویدان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه گزارشی از برنامه ها و فعالیت های این نیرو را ارائه داد.
سردار جاویدان گفت: با توجه به عملکرد نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای امنیتی در مجموع شرایط استان ، خوب بوده و از استان های امن در سطح کشور می باشیم.
فرمانده نیروی انتظامی استان کرمانشاه افزود: با همکاری خوبی که بین ما و مسولین بهداشت وجود دارد، امنیت خوبی در قرنطینه ها برقرار است و از تمامی ظرفیت های خود برای امنیت مردم و جامعه استفاده خواهیم کرد.