نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: فتح خرمشهر با مدیریت امداد های غیبی و عنایات خاص خداوند صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، در نشست پیش از ظهر امروز فرماندهان ارتش و سپاه استان کرمانشاه با آیت الله علماء، بر حفظ دست آوردهای بزرگ فتح خرمشهر تاکید شد.
امام جمعه کرمانشاه افزود: ما امروز سرمایه دار بزرگ فکری، مدیریتی، سیاسی و نظامی در دنیا هستیم و این به برکت مدیریتی خوب امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) می باشد.
آیت الله علماء تاکید کرد: از سال ۴۲ تا زمان نوشتن وصیت نامه، امام یک سیاست بیشتر نداشت و آن صداقت بود و با همین سیاست توام با صداقت ، ارتش، سپاه ، نیروهای مردمی خود را به عالی ترین شکل ممکن مدیریت و راهبری فرمود و به عنوان درخشانترین سرمایه انسانی به دنیا معرفی کرد.
وی تاکید کرد: به رغم تمامی مشکلات و فشارهای خارجی، امروز دنیا روی ما حساب می کند و این از برکت مجاهدت شهدا و رزمندگان ایران اسلامی است.
گفتنی است قبل از سخنان آیت الله علماء امیر آریانفر، ارشد نظامی نزاجا در غرب کشور و سردار ریحانی فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) گزارشی از کیفیت عملیات آزاد سازی خرمشهر را ارائه دادند.
شایان ذکر است در این جلسه به دو تن از فرماندهان وقت ارتش و سپاه که در آزاد سازی خرمشهر نقش داشتند هدایایی توسط آیت الله علماء اهدا شد.