نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: قدرت اسلام منبعث از قدرت لایزال الهی است و فوق همه قدرت هاست.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه ، آیت الله “مصطفی علماء” با حضور در پادگان آموزشی شهید رجایی مرز بانی نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دیداری صمیمانه با فراگیران این پادگان گفت:امروز همه شما لشکر قرآن ، اسلام ، رسول الله(ص)و سید الشهدا (ع) می باشید و عظمت و قدرت شما به واسطه اتکا به عظمت دین اسلام می باشد.
نماینده ولی فقیه با اشاره به جایگاه بسیار مهم کشور در حفظ ثبات منطقه و جهان افزود: اگر امروز می بینید چشم دنیا به حرکات جمهوری اسلامی و سخنان مسؤولین نظام است، به واسطه قدرتی است که نیروهای مسلح ما در مرزهای کشور و سطح جهان به نمایش می گذارند.
امام جمعه کرمانشاه با تبیین دستاوردهای عظیم عمر چهل ساله انقلاب اسلامی تاکید کرد:دستاوردهای عظیم نظام در ابعاد مختلف فرهنگی، علمی ، نظامی و… با هیچ دوره ای از تاریخ این کشور قابل قیاس نیست و باید همگان تلاش کنیم در چهل ساله دوم انقلاب عظمت های نهفته نظام و استعداد های بالقوه دانشمندان جوان کشور در دنیا آشکار گردد.
وی تصریح کرد: باید قدر و منزلت دوران طلایی جوانی را بیش از پیش بدانید، زیرا جوانی موهبت بی تکرار انسان ها می باشد وبه فرموده نبی مکرم اسلام(ص) در قیامت هیچکس قدم ا قدم برنمی دارد مگر اینکه در مورد جوانی اش از وی سوال می گردد.
گفتنی است قبل از سخنان آیت الله علماء سرهنگ چقازردی فرمانده پادگان یاد شده ، طی سخنانی به ارایه گزارش از وضعیت پرسنل و فراگیران و روحیه انقلابی آن ها پرداخت ، ضمن اینکه گروهی از سربازان به اجرای برنامه سینه زنی و مدیحه سرایی در مظلومیت شهدای کربلا پرداختند