نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: ما با منطق اسلام، قرآن و اهل بیت(ع) کشور ثروتمندی هستیم و می توانیم این حکمت بی مثال را به دنیا صادر کنیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، در دیدار آیت الله علما با طلاب و روحانیون حوزه علمیه شهرستان سنقر و کلیایی، که با حضور مسوولین حوزه های استان برگزار شد، بر حفظ تقوای طلبگی و ضرورت آراستن طلاب به علم و تقوا و اخلاق تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: حرمت مؤمن از خانه کعبه هم بیشتر است، لذا باید در کنار دانش و علم طلبگی به لباس تقوا خود را آراسته و این موهبت ارزشمند را در جامعه گسترش دهیم.
وی افزود: پیشینه علمی و انقلابی شهرستان سنقر و کلیایی برای همگان آشکار و مبرهن است، زیرا که در زمان حیات حضرات آیات عظام بروجردی و گلپایگانی( رضوان الله تعالی علیهم)، این شهرستان دارای نماینده آن بزرگان بود و این موضوع جایگاه علمی و معنوی این شهرستان را بیش از پیش هویدا می نماید.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته در حال حاضر تمامی شهرهای تابعه استان دارای حوزه علمیه و خانه عالِم می باشند و این موضوع مبین این حقیقت است که در این چند سال گذشته خیلی کار های مهم و اساسی و زیربنایی انجام شده است.
آیت الله علماء با اشاره به سخن امام راحل بیان داشت: امام راحل فرمودند ما انقلابمان را صادر می کنیم، زیرا امام به پشتوانه اسلام و قرآن و اهل البیت(ع) این سخن تاریخی را بیان نمودند و جای بسی شکرگزاری دارد که فعالیت های فرهنگی صورت گرفته در سطح کشور و استان بسیار قابل توجه بوده و در راستای سخن تاریخی امام راحل می باشد.
امام جمعه کرمانشاه خاطر نشان ساخت: اصطلاح طلبگی مهم نیست، بلکه تقوای طلبگی مهم است و روح و جان این اصطلاحات در این است که انسان با تقوایی باشیم و معنویت در زندگی ما جاری باشد، همچون امام راحل که فقط یک شخصیت سیاسی نبود بلکه به عالیترین مراتب عرفان و اخلاق و معنویت دست یافته بود.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با شاره عظمت معنوی مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری( مدظله العالی) بجر خدا به احدی پاسخگو نیست و با همین لباس تقواست که در مقابل تمام استکبار ایستاده و پشت استکبار را به لرزه در آورده است.