نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: مدیران کرمانشاهی که در سطح کشور خدمت می کنند، اساس کار خود را خدمت به مردم قرار داده اند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، در دیدار محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی با آیت الله علماء، بر استفاده از فرصت ها برای خدمت بیشتر و تحول آفرین توسط مدیران کرمانشاهی تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه خطاب به محمد صادق معتمدیان افزود: جای بسی خوشحالی است که مدیران توانمند استان کرمانشاه می تواند در سطح کشور مشاغل کلیدی و مهمی را داشته باشند و امیدوارم از این فرصت ها برای خدمت بیشتر به مردم استفاده کنند، زیرا که خدمت به مردم خدمت به خدا و رسول گرامی اسلام (ص) است.
آیت الله علماء تأکید کرد: استان خراسان رضوی جایگاه مهم، تأثیر گذار و همه جانبه ای است، لذا امیدوارم آقای معتمدیان این افتخار بزرگ حضور در بارگاه رضوی را فرصتی مهم برای خدمت کردن به زائران امام هشتم(ع) بدانند و همچون گذشته مثمر ثمر باشند.
گفتنی است در این دیدار محمد صادق معتمدیان طی سخانی گفت: مدیران کرمانشاهی که در سایر استان ها و سطح کشور مسولیتی دارند،باید بتوانند تحولی شگرف در تمامی حوزه های تحت مسوولیت خود بوجود آورند، تا خاطرات مردمان استان کرمانشاه برای سایر استان ها به عنوان حرکتی اثر گذار باقی بماند.
وی افزود: عزم جدی خود را برای خدمت در استانی بسته ام که مرکز معنوی ایران و قبگاه عاشقان حرم ولایت در کشور محسوب می شود، لذا امیدوارم مورد رضای حضرت قرار گرفته و در این مدت مسوولیت، بتوانیم خدماتی مانا و پر برکت از خود به یادگار بگذاریم.
شایان ذکر است محمد صادق معتمدیان، که اخیراً با تصویب هیئت دولت به عنوان استاندار خراسان رضوی انتخاب شده است، پیش از این سکان هدایت استانداری خراسان جنوبی را عهده دار بود.