نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه: مرز خسروی به عنوان شریان حیاتی و اقتصادی استان کرمانشاه همواره مورد توجه است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در جریان سفر یک روزه نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه به شهرستان قصر شیرین، از تلاش های مسوولان برای امنیت تردد زائران تقدیر شد.
امام جمعه کرمانشاه با تقدیر و تشکر از حضور مردم و مسئولین شهرستان موصوف در همراهی با آرمان های انقلاب اسلامی، با ارج نهادن از خدمات امام جمعه قصر شیرین، پیوند میان مردم و مسوولان را قابل توجه دانست و آن نشانه امنیت منطقه خواند.
وی اظهار داشت: همه ما باید یک ناصح درونی داشته باشیم که در هر کاری ناصح و راهنمای ما باشد و هم با حضور خداوند متعال را ناظر و حاضر در اعمال خود بدانیم.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه تأکید کرد: همه مسئولان استان و شهرستان باید نهایت سعی خود را در برقراری مداوم مرز و باز بودن ورود و خروج زائرین عتبات عالیات به کشور عراق انجام بدهند، زیرا این رفت و آمد باعث رونق اقتصادی اجتماعی و همچنین برکات فراوانی برای استان و خصوصاً شهرستان قصرشیرین میباشد.
آیت الله علما تصریح کرد: شهرستانهای قصرشیرین و سرپل ذهاب بسیار مهم هستند و وجود مرقد مطهر احمد بن اسحاق در سرپل ذهاب باعث برکت فراوان است، هرچند در مورد شناساندن جایگاه علمی ، حدیثی و روایی این بزرگوار آنچنان که باید کار نشده و نیاز به تمرکز و دقت بیشتر در این مورد می باشد.
ایشان مرز خسروی را قدیمی ترین مرز رسمی کشور دانست و خاطرنشان کرد: مرز خسروی از قدیمی‌ترین مرزهای کشور می باشد، لذا باید همه مسوولان و مردم در تامین امنیت این مسیر و آسایش زائرین در این مرز تلاش کنند.