نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: روحانیت تا زمانی که از مرز طلبگی تجاوز نکند، صاحب قدرت و منصب است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله علماء در جلسه روحانیت مبارز استان کرمانشاه گفت: از دیر باز روحانیون در متن جامعه حضور داشته اند و همواره در کنار مردم و به خاطر مردم بوده اند.
امام جمعه کرمانشاه افزود: روحانیون هر کجا بی عدالتی و زور گویی می دیدند، پرچم حمایت از مردم را به اهتزاز در آورده و در مقابل زورگویان و ستمگران ایستادگی می کردند، که از جمله آن ها مرحوم آیت الله حاج شیخ هادی جلیلی در کرمانشاه بود که در مقابل زیاده خواهی و زورگویی رضا خان ایستادگی کرد.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد: تاثیر گذاری عمیق روحانیت به این واسطه است که آن ها سالم زندگی کرده اند، لذا با قدرت اسلام و خدا می توانند سخنان حق خود را در عرصه جامعه به کرسی بنشانند.
این استاد برجسته حوزه های علمیه تصریح کرد: اگر می بینید امامین ( امام راحل و مقام معظم رهبری)با تشر و قدرت با استکبار به سرکردگی آمریکا سخن می گویند ، تمام این ها از برکت سلامت نفس ان هاست، زیرا آن بزرگان هر سخنی جز در چهار چوب حق بر زبان جاری نمی کنند.
وی خاطر نشان ساخت: هم نظام و هم مقام معظم رهبری به ما چشم دارند و به ما دلبسته هستند، لذا باید توجه کنیم در خدمت نظام و اسلام باشیم.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه بیان داشت: برای پیروزی انقلاب خدا می داند چه زجر هایی کشیده شده است، لذا باید قدر بدانیم و واقف باشیم امروز به برکت انقلاب اسلامی همه چیز در اختیار ماست ، پس باید این امانت را درست و اصولی امانت داری کنیم ،
گفتنی قبل از سخنان آیت الله علما حجه الاسلام والمسلمین فاضلی گزارشی از برنامه های جامعه روحانیت مبارز استان را ارائه نمود.