قائم مقام ستاداحیای امربه معرف ونهی ازمنکرکشور: بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فریضه امر به معروف و نهی از منکر، دارای حوزه‌های بسیار است، که مهم‌ترین وظیفه مردم امربه‌معروف و نهی از منکر مسؤولین است.

به گزار ش روابط دفتر نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه، در ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه که با حضور حضرت آیت الله علماء نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و با شرکت حجه الاسلام و المسلمین روح میرزایی قائم مقام ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور و تنی از چند از مسوولین ستاد در دفتر نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد،
حجه الاسلام و المسلمین میرزایی تاکید کرد: در مورد جوانان و دانشجویان، باید مستدل، علمی و با آمار و اطلاعات کافی سخن گفت، زیرا رعایت این موارد باعث روشن شدن ذهن جوانان شده و به طبع تنویر افکار عمومی را در پی خواهد داشت.
‏ قائم‌مقام ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر کشور نیز در این مراسم با اشاره به تشکیل این ستاد در سال ۱۳۷۲ اظهار کرد: پررنگ‌تر شدن امربه‌معروف و نهی از منکر در جامعه از آرزوهای امام (ره) بود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرزایی با اشاره به اینکه سخنرانی مقام معظم رهبری مانیفیست ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر است، بیان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند؛ ستاد احیای امربه‌معروف باید کاری کند تا مردم وظیفه خود را انجام دهند.
وی، آموزش مردم در راستای ترویج امربه‌معروف و نهی از منکر را وظیفه ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر دانست و گفت: وظیفه ستاد این است که مردم بتوانند امربه‌معروف و نهی از منکر انجام دهند.
قائم‌مقام ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر کشور با بیان اینکه طبق فرمایش مقام معظم رهبری این فریضه دارای حوزه‌های بسیار است، افزود: مهم‌ترین وظیفه مردم امربه‌معروف و نهی از منکر مسؤولین است.
میرزایی، احیای امربه‌معروف و نهی از منکر را نیازمند نشان دادن حوزه‌های مختلف آن به مردم دانست و تصریح کرد: اگر امربه‌معروف و نهی از منکر به‌درستی تعریف و تبیین شود جدیدترین، شیرین‌ترین، کارآمدترین و کارسازترین موضوع اجتماعی است.
به گفته وی، اگر امربه‌معروف و نهی از منکر به‌درستی تبیین شود تمام مردم و مسؤولین، مسؤولیت پذیر می‌شوند و هیچ مسؤولی جرات کم‌کاری ندارد زیرا خود را زیر مطالبه مردم می‌داند.
قائم‌مقام ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر کشور با اشاره به اینکه معاونت اجتماعی و مطالبه گری این ستاد بیش از یک سال گذشته تشکیل‌شده است، اظهار کرد: مطالبه گری، امربه‌معروف و نهی از منکر است.
میرزایی، امربه‌معروف و نهی از منکر را سبب جلوگیری از روند غلط در جامعه عنوان کرد و گفت: امربه‌معروف و نهی از منکر کمک کردن به جامعه به‌ویژه مسؤولین است.
وی با بیان اینکه نمی‌توان جلوی تفریح مردم را گرفت، افزود: ارائه برنامه در راستای ترویج تفریح سالم به مردم، امربه‌معروف و نهی از منکر است.
قائم‌مقام ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر کشور، دومین رویکرد این ستاد را رسانه ذکر کرد و بیان کرد: معاونت آموزش، فرهنگ و رسانه در ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر تشکیل‌شده است.
میرزایی با تأکید بر اینکه حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر از برنامه‌های ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر است، تصریح کرد: نیاز بود در استان‌ها ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر شکل بگیرد بنابراین تغییرات کلی در این زمینه در حال انجام است