نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: برای رسیدن به عدالت و برابری نسبت به جوانان امام دنیا مسوول هستیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان امام جمعه کرمانشاه آیت الله مصطفی علما روز چهارشنبه در سی یکمین همایش بزرگ وحدت، با محور پیامبر اعظم(ص)، قرآن و اهل بیت، که با حضور شخصیت های برجسته استان و مسؤولین استانی در محل تالار انتظار شهر کرمانشاه برگزار شد، گفت: باید مثل رسول خدا (ص) فکر کنیم، سعه صدر داشته باشیم و مثل آن حضرت رفتار نماییم.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اهمیت پرداختن به جوانان افزود: برای جوانان باید سرمایه گذاری ویژه داشته باشیم، چون ما علاوه بر جوانان عزیز کشور باید برای جوانان دنیا هم برنامه داشته باشیم، چون مسوول هستیم.
امام جمعه کرمانشاه با تاکید بر عظمت انقلاب و نظام اسلامی تصریح کرد:این عظمت و این موقعیت های بی نظیر مجانی به دست نیامده، این مواهب حاصل خون شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی است ، پس باید قدر بدانیم.
وی خاطر نشان ساخت:قیمت ما انسان ها بسیار زیاد است ، لذا باید مراقب باشیم این عظمت و قدری که خدای متعال برای ما در نظر گرفته ارزان به فروش نرسانیم.
امام جمعه کرمانشاه با مهم دانستن تولید علم و فکر در کشور گفت: امروز استکبار مثل گذشته به دنبال منابع زیر زمینی ما نیست ، بلکه آنها افکار جوانان ما را می خواهند و برای غارت آن برنامه دارند.
آیت الله علما افزود: چون ذات اسلام جذابیت و گیرایی دارد، پس از این عنصر ارزشمند باید استفاده کرد و زیبایی های بی نظیر اسلام را به جهانیان عرضه نمود، تا استکبار با خلق امثال داعش ، افکار جهانیان را بر علیه السلام بسیج ننماید.
گفتنی است در این همایش هر کدام از سخنرانان بر اهمیت وحدت و حفظ آن تاکید کردند.