نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: برای حفظ سلامت خود، خانواده و جامعه همه باید تابع دستورات مسوولین و دست اندر کاران حوزه بهداشت و سلامت باشیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، آیت الله علما در پیام نوروزی خود با شبکه زاگرس – صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مرکز کرمانشاه- با تسلیت سالگرد شهادت حضرت امام موسی بن جعفر علیه السلام گفت: از درگاه خداوند متعال می خواهم سال ۱۳۹۹ سالی سرشار از سلامت، تندرستی، موفقیت و عافیت برای همه مردم کشور و خصوصاً مردم استان کرمانشاه باشد و همچنین رحمت و غفران برای تمامی شهدا، شهدای در راه خدمت و خصوصاً سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را خواهان و خواستارم و عاجزانه و متضرعانه از درگاه با عظمت خدا می خواهم که این بلیه عمومی را از سر تمام انسان ها و خصوصاً مسلمین برطرف گرداند.
امام جمعه کرمانشاه افزود: همه ما باید هم زمان شناس و هم موقعیت شناس باشیم و کارها را به نحو احسن انجام دهیم و مطیع مسوولین حوزه های بهداشت و تندرستی باشیم و به این موضوع توجه نماییم که آن ها هر آن چه به نظرشان می آید برای سلامت ما انجام می دهند.
آیت الله علما تاکید کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند، برای برطرف شدن این بلای ناگهانی هم باید دعا کنیم و هم گوش به فرمان مسوولین مربوطه باشیم و دقت کنیم که مسولین بهداشت و درمان کشور و استان چه برنامه ای دارند، همان را انجام دهیم.
اما جمعه کرمانشاه تصریح کرد: عید امسال با سالیان قبل تفاوت دارد و آن این است که از دید و بازدید پرهیز کرده و برای حفظ سلامت خود و خانواده در منزل بمانیم.