نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: همه باید مبلّغ اسلام و انقلاب اسلامی باشیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در آیین تکریم و معارفه رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه که با حضور آیت الله محمدی عراقی نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری ، حجت الاسلام و المسلمین انصاری معاون حقوقی و امور مجلس و استان های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور و مدیران برخی دستگاه های اجرای پیش از ظهر امروز(۱۷دی) برگزار شد، از شورای هماهنگی تبلیغات به عنوان یکی از بستر های جهاد تبیین یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه با تقدیر از تلاش های حاج عباس سروری و حضور همیشگی ایشان در رخداد های سیاسی، فرهنگی و تبلیغی استان، برای حجت الاسلام و المسلمین عبدی رئییس جدید شورا آرزوی موفقیت نمود.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه با مهم دانستن تیلیغ در معرفی دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی اظهار داشت: همه ما باید مبلغ اسلام و انقلاب اسلامی که حاصل خون شهدای گرانقدر است باشیم و در راه تنویر افکار عمومی از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.
ایشان تصریح کرد: در هر کجایی که تبیین کرده ایم و موفقیت ها را برجسته نموده ایم دشمن کمتر توانسته نفوذ کند، لذا باید همیشه آماده باشیم و توجه داشته باشیم امام راحل با دست خالی انقلاب عظیم اسلامی ایران را راهبری و به ثمر رساند.