نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: همه دستگاه ها موظف به راه اندازی سامانه و بانک اطلاعاتی هستند تا در مواقع ضروری ضمن مراجعه به آن برنامه ها را مدیریت نمایند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، آیت الله علما در همایش کمک های معیشتی اداره اوقاف و امور خیریه استان گفت: مردم کرمانشاه قبل از فرمایش مقام معظم رهبری در مورد کمک های مومنانه خوب عمل کردند و بعد از فراخوان ایشان هم انصافاً خوب به میدان آمدند.
امام جمعه کرمانشاه افزود: پیشینیان ما هم اهل این مرام و فرهنگ بوده اند و موقوفات فراوان در استان کرمانشاه گواه صادق این ادعا است، زیرا نیات واقعی واقفین در این استان معمولاً برای کمک و رسیدگی به نیازمندان و زائران عتبات بوده است.
آیت الله علماء با تجلیل از حرکت مردم برای اجرایی نمودن رزمایش مساوات و همدلی تاکید کرد: این خیزش مردم و حرکت برای همدلی و کمک بسیار با ارزش و منحصر به فرد است و چه خوب است که همه دستگاه ها به صورت مشترک یک سامانه و بانک اطلاعاتی دقیق راه اندازی نمایند که در مواقع بحران بتوان از آن استفاده نمود.
وی با تجلیل از همراهی مردم در کنترل ویروس کرونا تصریح کرد: بحمدالله همراهی مردم استان در کنترل ویروس کرونا و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) برای همدلی در کمک به محرومان بسیار کارساز بوده است، زیرا این همدلی ما را به یاد سالیان دفاع مقدس انداخت که هرکس هر چه داشت برای کمک به رزمندگان در طبق اخلاص می نهاد.
گفتنی است قبل از سخنان آیت الله علماء، حجه الالسلام و المسلمین صالحی مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان گزارش از برنامه های دستگاه متبوع خود را در راستای رزمایش مساوات و همدلی ارائه نمود.