نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه: همه علمای استان و مردم شریف باید از برنامه عظیم اقتصادی دولت حمایت و پشتیبانی لازم از را معمول دارند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در گردهمایی امروز روحانیون شیعه و سنی با حضور حجت الاسلام والمسلمین خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و حجت الاسلام و المسلمین لطفیان مدیر مدارس علوم دینی اهل سنت و برخی از نمایندگان معزز ولی فقیه در مناطق قومی که در شهرستان پاوه برگزار شد، از نقش موثر علمای استان در روشنگری عظمت انقلاب در چهار چوب جهاد تبیین تجلیل شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: امروز دشمنان علیه تمام مسلمانان صف آرایی کرده اند، لذا علمای استان وظیفه توجیه مردم را دارند و باید واقعیت های انقلاب اسلامی را روشنگری و تبیین کنند.
وی افزود: باید نسبت به رخداد های جاری کشور حکیمانه ورود کنیم و عاقلانه تصمیم گیری نماییم.
آیت الله علما تأکید کرد: به رغم گرانی ها، صداقت ریاست محترم جمهوری قابل ستایش است ، باید این حرکت عظیم اقتصادی ایشان مورد حمایت قرار گیرد.
ایشان اظهار داشت: تمام زحماتی که همه ما می کشیم به خاطر اسلام است، لذا باید تبیین گر برنامه های عظیم اقتصادی دولت باشیم.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به عظمت انقلاب اسلامی تصریح کرد:امروز سخن ما قدرتمند است و در جهان خریدار دارد.
اختلافات جزئی بین علمای شیعه و سنی متعلق به حوزه است و باید در مدارس علمیه مورد مداقه قرار گیرد.