وبینار نمایندگان ولی فقیه در استانها و ائمه جمعه سراسر کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری در دفتر حضرت آیت الله علما برگزار شد.

وبینار نمایندگان ولی فقیه در استانها و ائمه جمعه سراسر کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری ریاست محترم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه برگزار شد.
در این وبینار حضرت آیت الله علما نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه ضمن گرامی داشتن سالروز سفر پر خیر و برکت مقام معظم رهبری مد ظله العالی به استان و تقدیر از حضور پربرکت حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری ریاست محترم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، گفت ائمه جمعه نقش اثرگذاری در حرکت جامعه به سمت معنویت و به سوی پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی دارند و در این میان شهدای محراب الگوی کاملی برای جوانان خصوصاً طلاب و جویندگان راه علم و دین می‌باشند و گرامی داشتن یاد و خاطره آنان بر همگان واجب می باشد.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه اظهار داشت شهدای محراب ستارگان آسمان امامت جمعه کشور بلکه روحانیت هستند
وی ادامه داد شهدای محراب از لحاظ علمی و اخلاقی جهادی و نقش آفرینی در شکل گیری نهضت اسلامی و جامعیت در امور مختلف کم نظیر بودند و برگزاری کنگره و تلاش برای شناساندن شیوه و سلوک ایشان نقش مهمی در بالا بردن فرهنگ عمومی در اجتماع دارد
وی در ادامه با اشاره به نقش والای ائمه جمعه و تاثیر آنان در آگاهی بخشیدن به اقشار مختلف ، یاد و خاطره چهارمین شهید محراب آیت الله اشرفی اصفهانی را گرامی داشت.
وی افزود حضور صمیمانه شهید اشرفی اصفهانی در جبهه های دفاع مقدس با لباس بسیجی در بین رزمندگان تاثیر بسیار زیادی در روحیه و آرامش آنها و ایجاد فضای معنوی در جبهه ها داشت.
وی در ادامه از ائمه جمعه سراسر کشور به خاطر برگزاری نماز جمعه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در زمان همه‌گیری بیماری کرونا تقدیر کرد .
ایشان ضمن ابراز خرسندی و خوشبختی از حضور در استان کرمانشاه و دیدار با ائمه جمعه استان افزود مقام معظم رهبری مد ظله العالی به حق فرمودند که کرمانشاه سینه ستبر ایران زمین است و کرمانشاه مهد مردانگی و دلاوری و ایثار همانگونه که در دوران دفاع مقدس نشان داده است می‌باشد.