نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: وحدت نقشی اساسی و بی بدیل در مدیریت هستی و کائنات دارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، در جلسه ای که با عنوان «ستاد هفته وحدت استان کرمانشاه» در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه و با حضور مدیران دستگاه های اجرایی برگزار شد، بر اهمیت وحدت و نقش بی بدیل آن در انسجام جوامع تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: اگر نیت ها خالص باشد، حضور در تمامی برنامه ها عبادت است، لذا باید برای برنامه هایی که محتوای آن ها تقویت انقلاب است همه جانبه شرکت نماییم.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه با اشاره به بیستم مهر ماه سالگرد سفر تاریخی مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه تصریح کرد: در سفر مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) خیر و برکت زیادی نصیب استان شد که بحمدالله هنوز هم این برکات ادامه دارد.
آیت الله علماء افزود: ظرف دویست سال گذشته علمای طراز اول جهان اسلام پیرامون اهمیت وحدت بسیار سخن گفته و مسلمین را به تعمق در اصل دین حول محور وحدت دعوت کرده اند، اما اسای ترین برنامه وحدت با ابتکار امام راحل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد که همان هفته وحدت است و از برکت هفته وحدت و در برنامه ای که برای همین منظور توسط جمهوری اسلامی ایران برگزار شد اندیشمندان ۸۰ کشور در آن حضور داشتند که در نوع خود بی نظیر بود.
گفتنی است قبل از سخنان آیت الله علما، به ترتیب سردار عظیمی فرمانده قرار گاه نجف، خوش اقبال معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه، ماموستا مرادی امام جمعه اهل سنت شهر کرمانشاه، سردار جاویدان فرمانده نیروی انتظامی، حجج اسلام ضیغمیان وفاضلی به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.