به مناسبت 12 مرداد سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پیام تبریکی از سوی دکتر علیرضا شهرستانی رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، دکتر شهرستانی ، از نقش تبلیغات به عنوان عنصر بی بدیل معرفی دستاورد های نظام در عرصه های جهانی و منطقه ای یاد می کنند و کار شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را در چهل سال گذشته کم نظیر می دانند.
باسمه تعالی
با سلام و تحیت
احتراماً بدین سان چهلمین سالگشت تشکیل شورای همانگی تبلیغات اسلامی را به حضور مسؤولان، دست اندر کاران و کارکنان محترم این نهاد تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
به گونه ای که همگان، خصوصاً اصحاب خرد و آگاهی واقفند، امروز نقش بی بدیل تبلیغات در عصه های جهانی بر کسی پوشیده نیست، چه این که، از طریق تبلیغ درست، علمی و منطقی که متناسب با واقعیات ساری جامعه باشد، خیلی دقیق تر می توان منویات انقلاب و ارزش های نهفته ی آن را در گستره ای جهانی انعکاس داد.
لذا بایسته است از مجموعه تلاش های پر ثمر منادیان این نهاد برای انعکاس رخدادهای متعدد کشورو مدیریت بهینه حضور گسترده مردم در صحنه های انقلاب اسلامی، تقدیر و تشکر نمایم.
رجای واثق دارد، فعالیت های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، تأثیر شگرف و مانایی دراذهان قاطبه مردم بصیر، برای حضور به موقع و مؤثر در عرصه های متعدد انقلاب اسلامی داشته است.
در این راستا استان کرمانشاه هم با داشتن مردمی ولایی، غیور و شهید پرور ، همواره در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی حضور چشمگیر داشته ، که انعکاس این حضور گستره مردم نجیب ، توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان صورت گرفته است که جا دارد از تلاش های بی وقفه مدیریت محترم و سایر کارکنان این نهاد انقلابی تجلیل نمود.

از درگاه با عظمت خدای منان سلامتی و تندرستی منادیان امر تبلیغ و اطلاع رسانی و کارکنان صدیق آن نهاد را خواهان و خواستارم.

علیرضا شهرستانی
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه