انا لله و انا الیه راجعون ارتحال عالم مجاهد و فقیه پارسا حضرت آیت الله یزدی(رحمه الله علیه) را به محضر مقدس حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، حوزه های علمیه و بیت مکرم ایشان تسلیت عرض می نمایم. مرحوم آیت الله یزدی از چهره های شاخص و سرشناس حوزوی در قبل […]

انا لله و انا الیه راجعون
ارتحال عالم مجاهد و فقیه پارسا حضرت آیت الله یزدی(رحمه الله علیه) را به محضر مقدس حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، حوزه های علمیه و بیت مکرم ایشان تسلیت عرض می نمایم.
مرحوم آیت الله یزدی از چهره های شاخص و سرشناس حوزوی در قبل و بعد از انقلاب می باشد که سهم بزرگی در پیروزی انقلاب اسلامی داشته و همواره همراه ولایت این مسیر پر فراز و نشیب را طی کرده است.
ایشان از روحانیون برجسته و بصیری بودند که همواره یار و یاور امامین انقلاب اسلامی بوده و در راه تثبیت ارزش های انقلابی و دینی از هیچ کوششی فروگذار ننموده است.
فقدان این عالم برجسته و مجاهد انقلابی را به همه ارادتمندان، بازماندگان ، حوزه های علمیه و خصوصا بیت مکرم ایشان تسلیت عرض نموده، از درگاه باعظمت خداوند متعال غفران و رحمت واسعه الهی را برای آن عالم مجاهد و صبر و شکیبایی را برای خانواده محترم ایشان خواهان و خواستارم.
مصطفی علما
نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه