انا لله و انا الیه راجعون درگذشت ماموستا حاج ملا محمد محمدی امام جمعه ارجمند اهل تسنن شهر کرمانشاه را به حضور قاطبه علمای اعلام، اعزه روحانیت اهل تسنن، خانواده داغدار آن مرحوم و عموم مردم شریف اهل تسنن استان کرمانشاه تسلیت وتعزیت عرض می نمایم. آن فقید سعید از چهره ای مؤثر استان بود […]

انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت ماموستا حاج ملا محمد محمدی امام جمعه ارجمند اهل تسنن شهر کرمانشاه را به حضور قاطبه علمای اعلام، اعزه روحانیت اهل تسنن، خانواده داغدار آن مرحوم و عموم مردم شریف اهل تسنن استان کرمانشاه تسلیت وتعزیت عرض می نمایم.
آن فقید سعید از چهره ای مؤثر استان بود که بیش از بیست سال در سنگر مقدس نماز عبادی سیاسی جمعه، با حفظ وحدت و تقریب، مفاهیم الهی را بیان می کرد و یکی از برجستگانی بود که عمر شریف خود را در راه ترویج معارف الهی در سنگر عبادی سیاسی نماز جمعه صرف نمود.
ایشان از عالمانی بود که ارادت دیرینه اش به ساحت مقدس ائمه معصومین (ع) و عشق به ولایت مثال زدنی بوده و همچنین خدمات شایانی به جامعه محترم اهل تسنن استان ارائه نمود.
لذا بدین سان، برای آن فقید سفر کرده رحمت و غفران واسعه الهی و برای خاندان محترم معزی و بازماندگان محترم، صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه خدای سبحان مسئلت می نمایم.

دکتر علیرضا شهرستانی
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه