فرشتگان زمینی، رسولان سلامت! سپاس مدتی است ویروس کرونا وارد کشور شده و مرد و زن و پیر و جوان را به خود مشغول داشته است، مردم در تکاپوی حفظ سلامت خود و آنانی که به نوعی به آن مبتلا شده اند به دنبال رسیدن به بهبودی، گروهی به دنبال خدمت به خلق خدا و […]

فرشتگان زمینی، رسولان سلامت! سپاس

مدتی است ویروس کرونا وارد کشور شده و مرد و زن و پیر و جوان را به خود مشغول داشته است، مردم در تکاپوی حفظ سلامت خود و آنانی که به نوعی به آن مبتلا شده اند به دنبال رسیدن به بهبودی، گروهی به دنبال خدمت به خلق خدا و دسته ای هم در پی منفعت طلبی، در ظل وجود این مهمان ناخوانده، ویروسی که کشور را درگیر کرده و باعث شده مر کز ثقل تصمیم گیری های دولتمردان به سمت او معطوف شود. در این راستا همگان اذعان داریم و تصدیق می کنیم برای رهایی از این بلای جهانی باید، چشم هایمان را بشوییم و جور دیگری ببینیم. یقیناً ویروس کرونا اولین و آخرین ویروسی نخواهد بود که بشریت را به خود مشغول کرده است،
در این راستا بایسته است از سویدای وجود و از اعماق ضمیر، همه مردم، چه آن هایی که درگیر با این بلای ویرانگر هستند و چه افرادی که بحمدالله در حاشیه امنیت بوده ودر سلامت به سر می برند، از تلاش های فرشتگان زمینی که به حق اگر عنوان رسولان سلامت را بر آن ها اطلاق کنیم، سخنی به گزاف نگفته ایم، سپاسمند بوده و برای لحظه، لحظه حضور آن ها خدای منان را شاکر و سپاسگزار باشیم، افتخاری از این بهتر و والاتر که مجاهدت شما عزیزان، رضایت قلب نازنین ولی امر مسلمین جهان را شاد کرده است.
آری پرسنل شریف و نجیب کادر درمانی، مراکز بیمارستانی و بهداشتی اعم از پزشکان و پرستاران، که با خطر انداختن جان خود سعی در خدمت رسانی همه جانبه به هم نوعان دارند، کاری بزرگ، والا و ایثارگونه انجام می دهند، آن عزیزان با علم به این که ممکن است خود نیز درگیر با این بیماری گردند اما کمر همت بسته و با بذل جان ارزشمند خود، همچون مجاهدان فی سبیل الله با خدای خود معامله می کنند، اگر دیروز تعدادی از عزیز ترین فرزندان این ملت بزرگ و کهن، استوارو نستوه با بذل جان خود، سد راه دشمنان این آب و خاک شدند، امروز هم گروهی از محبوب ترین بندگان درتلاشی شبانه روزی سعی دارند با دانش و تخصص و تجربه خود، وطنان را از شر این بلای جهانی نجات دهند.
به راستی، هیچگاه از حافظه مردم ما ایثار و از خود گذشتگی رسولان گستره بهداشت و سلامت، اعم ازدوران دفاع مقدس، سیل، زلزله و سایر بلایای طبیعی فراموش نخواهد شد. امید واریم خداوند منان، خود پاداش مجاهدت این فرشتگان سفید پوش باشد.

با احترام و ارادت
علیرضا شهرستانی
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه