به مناسبت هفته نیروی انتظامی پیام تبریکی از سوی دکتر علیرضا شهرستانی رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه منتشر شد.
   هواللطیف
     کار امروز پلیس اجرای عدالت و گسترش مهربانی است
هفته نیروی انتظامی را به پیشگاه پر مهر پرسنل شریف، مخلص و جان برکف نیروی انتظامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.
امروز نقش پلیس به عنوان اصلی ماندگار و غیر قابل انکار در تثبیت ابعاد متعدد ساختار جامعه بر هیچ انسان منصف و خردمندی پوشیده نیست، چه این که، قوام جامعه، امنیت پایدارو تثبیت ارزش ها، مرهون تلاش های جان برکفان مخلص نیروی انتظامی، اعم از کنترل مرزها، شهرها و جاده ها می باشد.
 ثبات پایدار و افتخار آمیز جامعه امروز ایران در کنار کرامت شهروندان مسئولیت شناس، اصلی اساسی برای رسیدن به هدفی بزرگ است، که به نام پلیس امروز ایران، ثبت و ضبط می شود ،  همان اصل اساسی و استراتزیکی که در کلام نورانی امام خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی متجلی است، آن جا که حضرتشان می فرمایند:”امنیّت، در شمار نعمت های درجه‌ی اوّل پروردگار است. اگر امنیّت در کشوری وجود داشت، امکان پیشرفت علمی، پیشرفت عملی، پیشرفت اخلاقی و پیشرفت انسانی در آن کشور وجود خواهد داشت؛” لذا جا دارد شهروندان شایسته استان دیرپای کرمانشاه، برای رسیدن به افق های افتخار و سربلندی، که تعالی فرهنگ و امنیت اجتماعی شاه بیت آن است، با وفاق گسترده زبانی و قلمی، از عملکرد جان برکفان نیروی انتظامی حمایت همه جانبه معمول دارند و برای رسیدن به آرمان های متعالی خود و فرزندان، پشتیبان عملکرد پلیس باشند.
                                    علیرضا شهرستانی