نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: کلید ره یافت از مشکلات و گرفتاری های بشر در قرآن است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در آیین افتتاحیه چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که به همت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه برگزار شد، بر ضرورت تتبع و فهم قرآن تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: باید برنامه ها و افکار را به قرآن عرضه می کنیم، اگر مخالفت نداشت قابل قبول است.
وی افزود: ما صاحب گنجینه های بزرگی هستیم که مدیریت انسان و جامعه را در پی دارد، لذا می بینیم امام راحل یک شخصیت غیر معصوم بود ولی با تأسی به قرآن به استکبارو آ مریکا نهیب می زد.
آیت الله علماء تأکید کرد: امروز قوی ترین مواضع مترقیانه و ضد استکباری را مقام معظم رهبری(مدظله العالی) دارند، چون برنامه های ایشان بر مدار دستورات قرآن است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تصریح کرد: بیایید همگان به قرآن چنگ بزنیم، تا زندگی سعادتمندی را برای خود در دنیا و آخرت بدست آوریم.
امام جمعه کرمانشاه پیرامون اهمیت قرآن و محک احادیث معصومین با قرآن خاطر نشان ساخت: باید تمام احادیث منطبق با قرآم باشد زیرا قرآن از یک قدرت و قوت و پشتوانه بزرگ الهی برخوردار است و لازم نداریم چیزی از خارج به آن اضافه کنیم،
و خود قرآن خودش را تفسیر می کند و آموزه های آن را در حکومت داری در دانشگاه ها در صنایع در سیاست وارد کنیم، چون قرآن با فظرت سرو کار دارد.