نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: گام دوم انقلاب فصل امید و قدرت نظام وشکوفایی هرچه بیشتر ذر زمینه های مختلف است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه کرمانشاه آیت الله “مصطفی علماء” در دیدار با دکتر مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت ها برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، افزود: باید از ظرفیت های حقیقی و حقوقی برای تبیین جایگاه این بیانیه استفاده کرد، و دستگاه ها با امید و نشاط محورهای ارزشمند بیانیه را تشریح نمایند.
در ادامه دکتر علیرضا شهرستانی رئیس دفتر امام جمعه کرمانشاه با ارایه برنامه های دفتر نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، گفت: برای رسیدن به منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم، ۷کار گروه در تشکیل شده ، که از ظرفیت های جایگاه های علمی و اثر گذار استان به خوبی استفاده شده است.
وی از تمامی دستگاه های استان در خواست نمود، محورهای این بیانیه را به شکل جزیره ای نگاه نکنند ، بلکه همه حول یک محور حرکت نماییم ، تا به نتیجه ای مطلوب در این موضوع برسیم.
در پایان جلسه دکتر مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، گفت: موضوع بیانیه گام دوم انقلاب آنقدر مهم و استراتژیک است ، که از تمامی فرصت های ، علمی ، فرهنگی ، ملی ، اعم از جشن و عزا برای پرداختن به آن باید استفاده نمود.