به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، به مناسبت درگذشت غلامرضا جمشیدی گوینده رادیو کرمانشاه، یادداشتی به قلم دکتر علیرضا شهرستانی رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه و استاد دانشگاه ،منتشر شد که ذیلاً تقدیم دوستان می شود.

هو الحی
گوینده صلاه ظهر رادیو کرمانشاه آسمانی شد
کوچ نابهنگام مردی از تبار مهربانی، که صفا،صداقت، نجابت و یکرنگی را پیشه و مرام خود کرده بود، موجی از اندوه و غم بر دل های خیل عظیم کرمانشاهیان برانگیخت. بدون شک زنده یاد غلامرضا جمشیدی بزرگی و محبوبیت خود را از صفای باطن و مهربانی ویژه خود به یادگار برده بود. کسی که قریب ۲۶ سال با طنین صدای دل نشین اش در برنامه های مختلف صدا و سیما به ویژه برنامه صلاه ظهررادیو میهمان سجاده های رنگین دعا و نیایشِ دلهای عاشق بود.
عزیزی که هر از چند گاهی باید دیداری تازه می کردیم و تماس می گرفتم، 《استاد دلتنگت شدم》 و به همراه دوست مشترکمان دکتر نظام صالحی -هم استانی عزیز اهل اورامانات که مترجم نهج البلاغه و صحیفه سجادیه می باشد-می آمدند و دیداری تازه می کردیم، آخرین بار که آمدند خدمت آیت الله علما رسیدم، از برنامه صلات ظهر پرسید و صحبت های آیت الله عبدالخالق عبداللهی دامت برکاته که خاطره ای از آیت الله نجومی( ره )نقل کردند که هر کس که از مکه برمی گشت، ایشان می پرسیدند :”در مکه صحبت های حاج عبدالخالق عبداللهی را می شنیدید “و از پشت کار این عبد صالح خدا گفتند و از جمشیدی عزیز هم بابت برنامه صلاه ظهر تشکر کردند .
امیدوارم روح پاک آن عزیز سفر کرده متنعم به نگاه مهربان خدا باشد، چقدر مناسب است این عزیزانی که به عشق خدا و برای خدمت به هم استانی ها، کمر همت بسته اند و بر اثر ویروس منحوس کرونا ، جان به جان آفرین تسلیم می کنند، در زمره شهدای مدافع سلامت قرار گیرند، باشد که از این طریق ادای دِینی به ساحت هنر مندان هم دیاری نیز شده باشد.
غلامرضا از میان ما رفت ، اما یاد و خاطره ماندگار او تا زنده ایم، بر ساحت دلهایمان ماندگار است و با آن خاطرات زندگانی می کند.
از در گاه با عظمت خداوند متعال مسئلت دارم روح پاک و آسمانی آن برادر عزیز را با اولیای خود محشور گرداند، افزون بر این، آرزوی صبر جمیل و اجر جزیل را برای مادر محترمه، همسرمکرّمه، خواهران داغدار به ویژه سرکار خانم سودابه جمشیدی گوینده رادیو کرمانشاه وآقا زاده های عزیز و سایر بازماندگان خواهان و خواستارم.
علیرضا شهرستانی
رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه