نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: باید یاد و خاطره شهدا را در فکر و اندیشه عموم مردم، خصوصاً جوانان زنده نگاه داریم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، در دیدار پیش از ظهر امروز مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، آیت الله علماء بر ضرورت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا تأکید کرد.
امام جمعه کرمانشاه افزود: باید یادمان های شهدا در نزدیکی شهرها باشد تا امکان دسترسی برای عموم مردم و خصوصاً قشر دانش آموز و دانشجو فراهم شود.
وی با اشاره به عظمت دفاع مقدس تأکید کرد: باید مستندات دفاع مقدس در قالب های متعدد و متوع هنری تهیه شود و برای آیندگان به یادگار گذاشته شود تا نسل فردا بدانند رزمندگان دفاع مقدس با تکیه به قدرت ایمان و اعتقاد چه عظمتی را خلق کردند.
نماینده ولی فقه در استان کرمانشاه بیان داشت: آیات جهادی که ماهیت استکبار را بیان می کند باید برای دانش آموزان و دانشجویان تبیین شود ، اما متأسفانه آمریکا این بخش از سخنان خداوند در قرآن کریم را در کشور افغانستان حذف کرده تا نسل اینده آن کشور کمتر با ماهیت این گونه آیات آگاهی یابند.
گفتنی است قبل از سخنان آیت الله علماء، سردار باباخانی مدیر کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گزارشی از برنامه ها ودستاوردهای این نهاد را ارائه نمود.