نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: اسلام جامع است و بزرگترین سرمایه دار علمی و فرهنگی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه کرمانشاه در دیدار رییس بسیج اساتید دانشگاه های کشور با آیت الله علماء، بر اهمیت نقش دانشگاه در جهاد تبیین تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: اسلام جامع و کامل است و انقلاب زاییده اسلام است هر جا که ورود کنیم حرف داریم اگر اهل کار باشیم، به اندازه کافی و وافی برنامه و هدف در اسلام وجود دارد.
وی افزود: امام راحل تمام برنامه های خود را از دل اسلام بیرون کشید و توانست نسخه جدیدی را برای مدیرت جهان ارائه دهد زیرا در گذشته کره زمین از وسط نصف شده بود و در اختیار شرق و غرب قرار داشت و امام آمد نظر اسلام را مطرح کرد در مقابل آنهایی که که هزار سال حرف زده بودند، ایستاد و با قدرت نظر اسلام را بر کرسی نشاند.
آیت الله علماء تصریح کرد: مهم این است که بتوانیم حرف اسلام را تبیین کنیم و ارائه بدهیم، لذا باید از تمام دلسوزان استفاده کنیم، افرادی که بتوانند عظمت بزرگ انقلاب، دستاوردها، عزت و اقتدار کشور را تبیین نمایند.
نماینده لی فقیه در استان کرمانشاه با دعوت از دانشگاه برای انعکاس جهاد تبیین گفت: باید دانشگاه به شکل همه جانبه و حقیقتاً علمی تبیین کند، زیرا جهاد تبیین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تمام اقشار جامعه رافراخوانده و از همه دعوت نموده پای کار باشند.