نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه: اصلی ترین برنامه متولیان فرهنگ عمومی باید حفظ جایگاه خانواده در جامعه باشد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در جلسه امروز(۱۸دی) شورای فرهنگ عمومی که با حضور آیت الله محمدی عراقی نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگاه رهبری، دکتر صحرایی استاندار کرمانشاه و مدیران دستگاه های اجرایی استان پیش از ظهر امروز برگزار شد، نسبت به اهمیت خروجی نشست های فرهنگی تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه با محکوم کردن اقدام توهین آمیز نشریه فرانسوی افزود: این افراد حتی بر طریق حضرت عیسی (ع) هم نیستند و به راحتی به ارزش های دینی توهین می کنند که البته این اقدام آن، نتیجه خشمی است که نسبت به انقلاب اسلامی دارند.
وی با مهم دانستن خروجی کار های فرهنگی اظهار داشت: باید نسبت به انجام بهینه کار ها مراقب باشیم، زیرا خروجی نشست های فرهنگی و اجتماعی بسیار مهم است و این که مصوبات جلسات را تا حصول نتیجه دنبال کنیم، زیرا شوراهایی که تشکیل می دهیم اگر خروجی مطلوب و مؤثر نداشته باشد ارزش آنچنانی نخواهد داشت.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه با مهم دانستن جلسات شورای فرهنگ عمومی با رویکرد توجه به منزلت خانواده تصریح کرد: باید در شورای فرهنگ عمومی فرهنگ سازی علمی ، دینی و باورمندی صورت گیرد، زیرا اگر خانواده آسیب ببیند کلیت جامعه آسیب دیده است.