نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه: اقتدار و عزت کشور باید توسط تریبون ها، رسانه ها و افکار عمومی تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار فرماندهان نیروهای مسلح با آیت الله علماء که به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس برگزار شد، از ایمان راسخ رزمندگان ایرانی به عنوان کلید موفقیت و اقتدار در جنگ تحمیلی یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اهمیت اطلاع رسانی دستاوردهای نظام گفت: اصل جهاد تبیین که در فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به کرات بیان شده، ریشه ای قرآنی دارد، زیرا قرآن کریم مدام در حال تبیین عظمت خود است.
وی با مهم دانستن ایمان و معنویت در سنگرهای مدافعان اسلام در جنگ تحمیلی افزود: آن چه باعث شد دنیا در مقابل عظمت رزمندگان ما تسلیم شود و به اقتدار آنان باور داشته باشد ، سلاح و مهمات نبود، بلکه ایمان خالصی بود که در رفتار و گفتار رزمندگان ایران موج می زد و همین باعث عزت و آبروی دنیا و آخرت آن ها شده است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه اظهار کرد: باید این تابلو های اقتدار و عزت و سربلندی در جای جای کشور به عنوان تبیین بخشی از عظمت ایمان رزمندگان نصب شود، تا آیندگان بدانند روزگاری چه مردمان مخلص و شجاعی جبهه های کشور را از گزند دشمنان محفوظ نگه داشته بودند.