نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه: امروز امامت جمعه یک شبکه عظیم و گسترده و اثرگذار در کشور است و مسئولیت امام جمعه مسئولیت بسیار حساس و مهمی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه آیت الله “مصطفی علماء” روز شنبه در آیین تودیع و معارفه مسئول جدید و قدیم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان کرمانشاه که با حضور حجت الاسلام نوری (معاون سازمان دهی شورای سیاستگزاری ائمه جمعه کشور) برگزار شد، گفت: مردم ائمه جمعه را با دقت زیادی زیر نظر دارند و از ایشان الگو می گیرند و از همه مهمتر از همه تحت نظارت خداوند متعال هستیم پس باید همواره مراقب اعمال و گفتار خود باشیم و فضای اسلامی را در شهر تقویت کنیم.
امام جمعه کرمانشاه ضمن گرامیداشت فرا رسیدن هفته دفاع مقدس تاکید کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) جنگ تحمیلی علیرغم تمامی سختی ها و خون هایی که تقدیم شد یک گنج عظیم بود و به برکت خون شهدا است که امروز رهبر ما با این اقتدار در مقابل ابرقدرت‌ها موضع می‌گیرد و جمهوری اسلامی به این عزت و قدرت در سطح منطقه و جهان رسیده است.
وی در ادامه افزود: هرکس که در جمهوری اسلامی مسئولیت و وظیفه ای دارد باید شکرگزار خداوند متعال باشد و از این موقعیت الهی در راه خدمت به دین و حکومت اسلامی نهایت استفاده را ببرد و برای آخرت خود توشه جمع کند.
گفتنی است در این آیین از خدمات حجت الاسلام “جواد کرمی” مسئول سابق شورای سیاستگزاری ائمه جمعه در استان تقدیر شد و حجت الاسلام “سید محمد حسین ضیغمیان” به عنوان مسئول جدید شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در استان معارفه شد.