نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه از فعالیت های جامعه زنان استان در راستای ترویج فرهنگ دینی تجلیل کرد.

دردیدار بسیج جامعه زنان با آیت الله علماء، از نقش آفرینی بانوان در رخداد های انقلاب اسلامی تقدیر شد.
امام جمعه کرمانشاه با تشکر از بانوانی که دغدغه دین و اخلاق دارند گفت: باید با منطق کلام و ادلّۀ محکم دستورات دینی را نهادینه نماییم. باید بدانیم برخی ناهنجاری‌های اجتماعی پشت پرده دارد، باید پشت پرده را بشناسیم و معرفی کنیم.
وی با مهم دانستن گفتگو با جوانان افزود: باید مسئولان به مراکز آموزشی اعم از آموزش و پرورش و دانشگاه ورود کنند، عالمانه توضیح دهند و در کنار جوانان باشند.
آیت الله علماء اظهار کرد: باید بدانیم دختری که ضعیف الحجاب است، ممکن است با اصل انقلاب مشکلی نداشته باشد، لذا بایدهمراه با مهربانی مسائل دینی را برای آنان مطرح کنیم.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه یادآور شد: در خیلی از مسائل فرهنگی کار بنیادی نشده و برنامه نداشته ایم، لذا نباید انتظار داشته باشیم این معضلات اجتماعی یک شبه اصلاح شوند.
ایشان تصریح کرد: امام همواره می فرمود «باید از دانشگاه های ما بچه مسلمان بیرون بیاید»، چون دشمنان مشغول هزینه کردن و جذب و تبلیغ هستند، آن ها برای فرزندان ما برنامه دارند اما ما خودمان هیچ طرح و برنامه ای نداریم. خانواده ها چقدر با فرزندان خود صحبت داشته اند چقدر با فرزندان خود مستقیم و بر مدار منطق و دین صحبت کرده اند.
اساس دین و رعایت دستورات فقط برای تعالی ماست
این استاد برجسته حوزه های علمیه بیان داشت: قاعده کلی قرآن، بشیراً و نذیراً می باشد،
لذا باید بدانیم حضرت ختمی مرتبت (ص) چقدر تلاش کردند خون دل خوردند و سختی ها را تحمل کردند، اما زبان نرم و الهی را همواره در سخنان خود داشتند.
گفتنی است: قبل از سخنان آیت الله علماء تنی چند از بانوان حاضر در جلسه به ارائه دیدگاه های خود پیرامون برنامه های فرهنگی و اجتماعی پرداختند.