نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه: بالاترین مستحبات خدمت بی منت به مردم برای رفع گرفتاری های آنان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار امروز آیت الله علماء با خانواده های دارای حداقل دو عضو معلول ساکن مجتمع مسکونی فدک شهر کرمانشاه که با تقدیر از دست اندرکاران ساخت واحد های مسکونی معلولین همراه بود، از مسکن به عنوان یکی ازضروریات اولیه زندگی یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: مسکن بسیار مهم است و یکی از ارکان زندگی موفق می باشد و جزو ضروریات اولیه خانواده ها می باشد.
وی با انتقاد از وضعیت فعلی مسکن افزود: متاسفانه در این موقعیت وضعیت مسکن بسیار نامطلوب است و خیلی از زوج های جوان برای همین ضرورت اولیه مانده اند.
آیت الله علماء در خصوص اهمیت خدمت به مردم اظهارداشت:خدمت به مردم آنقدر مهم است که از همه مستحبات بالاتر است زیرا خدمت به مردم و برآوردن نیازهای آنان امنیت، آرامش و نشاط را برای جامعه به ارمغان می آورد، لذا خدمات سازمان های بهزیستی و مسکن و شهرسازی و زحمات مسئولان این دو نهاد قابل تقدیر است
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه تصریح کرد: به رغم مشکلات فراوان قدرت بزرگ منطقه هستیم، مردم باید رفاه را در سفرهای خود احساس کنند، زیرا مردم صاحبان اصلی انقلاب می باشند.
امام جمعه کرمانشاه اذعان کرد:ایران اسلامی امروز به برکت مدیریت امامین انقلاب ، خون شهدا و پایمردی و مقاومت مردم کشوری سربلند و استوار و مقاوم ایستاده است.
ایشان با تقدیر از مسئولانی که در صدد رفع مشکلات مردم می باشند افزود: همه دولتمردان دارند تلاش می کنند تا مشکلات کم شود و جامعه در رفاه باشد.
گفتنی است: در این مراسم از تمام مدعومین با تقدیم هدایا تقدیر شد.
شایان ذکر است : تیم کشتی معلولان کرمانشاه در مسابقات جهانی کشتی که در کشور قرقیزستان برگزار شد با کسب مدال برنز حائز مقام سوم است.