نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه : بایداعطای زمین و ساخت مسکن برای مردم یکی از اولویت های اصلی دولت باشد

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، در دیدار مدیرکل راه شهرسازی استان کرمانشاه با آیت الله علماء نسبت به خانه دارشدن مردم کم برخوردار جامعه تأکید شد.

در این دیدار آیت الله علماء ضمن تقدیر از تلاشهای مدیر کل راه و شهرسازی استان افزود: مسکن و داشتن سرپناهی مطمئن جزو نیازهای اولیه هر جامعه ای می باشد و در حال حاضر با توجه به وضعیت فعلی، خانه دار کردن مردم از شام شب هم واجب تر است.
نماینده ولی فقیه در ادامه تاکید کرد: اگر مسئولان درست به تکلیف و وظیفه خود عمل کنند بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.لذا باید روح خدمتگزاری خصوصا برای مسکن مردم ایجاد شود.
گفتنی است رامین الماسی مدیرکل راه و شهرسازی استان در این دیدار،گزارشی از فرایند و چگونگی واگذاری زمین رایگان به خانواده های دارای سه فرزند ارائه نمود.
مدیرکل اداره راه و شهرسازی استان کرمانشاه اظهار داشت:گستره اقدامات اداره کل راه شهرسازی در استان،به لحاظ کمی و کیفی،نمود بسیار بالایی در زندگی مردم و جامعه دارد.
ایشان ضمن ارائه آمار و اقدامات انجام شده توسط این اداره کل افزود:با الحاق ۱۳۰۰قطعه زمین با ظرفیت ۲۶۰۰واحد و همچنین اعطای تسهیلات به مردم، به هرخانواده ای که فرزند سوم خودرا از ۱۴۰۰/۸/۲۹به بعد به دنیا آورده باشد حتی بدون در نظر گرفتن بند (ج) زمین رایگان اهدا شود.
درپایان رامین الماسی ضمن قدردانی از حمایت های بی دریغ آیت الله علماء اظهار امیدواری کرد : با توجه به اقدامات انجام شده درخصوص واگذاری زمین و ساخت مسکن ، تا پایان سال جاری کرمانشاه جزو استان های پیشرو در کشور خواهد بود.