نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه: خدمات جمعیت هلال احمر قابل تجلیل و قدردانی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار امروز حجت الاسلام و المسلین عبدالحسین معزی، نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور، از استان کرمانشاه به عنوان قدیمی ترین دروازه عتبات یاد شد.
آیت الله علما گفت: انصافا هلال احمر کار می کند و خدماتش بی منت است و فعالیت هایش در داخل و خارج از کشورقابل ستایش است.
وی افزود: ایران امروز در همه امور زبانزد است، زیرا حرف اول از آن کشور ایران است، لذا امیدورام همه مسئولان توفیق خدمتگزاری داشته باشند زیرا امام راحل همواره می فرمود «به من خدمتگزار بگوئید» لذا امیدوارم همه ما خدمتگزار باشیم.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه اظهار داشت: مرز خسروی قدیمی ترین دروازه عتابات می باشد ، زیرا همواره مسیر تردد زائران بوده است.
گفتنی است: قبل از سخنان آیت الله علماء حجت الاسلام و المسلمین معزی طی سخنانی گفت: از حمایت آیت الله علما نسبت به هلال احمر تشکر و قدرانی می کنم. وی افزود: اساس کار هلال احمر خدمت به مردم است، زیرا در تمام حوادث طبیعی و بروز مشکلات در کنار مردم هستند، خدمات هلال احمر علاوه در کشور در سایر کشور ها هم ظهور یافته است، ضمن این که در کنار خدمات گسترده به مردم، در موسم حج حضور هلال احمر گسترده است و همچنین در ایام اربعین حسینی در ۷۰ نقطه در مسیر زائران در کشور عراق خدمت ارائه کرده اند، در اربعین یکی از بهترین خدمات متعلق به هلال احمر بود و این نهاد خود را موظف می داند در خدمت نماز جمعه باشد.
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر کشور اظهار کرد: کشور ما یک کشور حادثه خیز است که متاسفانه از چهل حادثه در جهان ۳۳ حادثه در ایران اتفاق می افتد.
ایشان یادآور شد: کرمانشاه در برخی موارد استان مادر است و همواره پیشگام و پیشقدم می باشد.
شایان ذکر است: در این دیدار حجت الاسلام پیروز فر به عنوان سرپرست جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر کرمانشاه معرفی شد.