دهه فجر امید مستضعفان و خار چشم مستکبران است

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در جلسه امروز (۸بهمن) ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، با عنوان ۴۴ سال افتخار که با حضور استاندار کرمانشاه، فرمانده هان نیروهای نظامی و انتظامی و روسای دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، از قرآن کریم با عنوان بالاترین تبیین در حیات بشری یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه توهین به قرآن و سپاه پاسداران را اوج استیصال غرب دانست و گفت: اهانت به قرآن و سپاه محکوم است، فریاد قرآن تبیین است، هیچ کتابی به اندازه قرآن تبیین ندارد، قرآن کتاب فطرت است و یقینا در آینده جهان ، قرآن پاسخگویی گمشده انسان است.
وی افزود: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) می فرمایند باید تبیین کنیم، و در بدنه جامعه نشاط و امیدواری ایجاد کنیم، لذا باید هر چقدر استکبار ناامیدی ایجاد می کند ما باید در بدنه جامعه امیدواری ایجاد نماییم.
آیت الله علما تصریح کرد: چرا با قرآن و سپاه اینگونه رفتار می کنند ،زیرا قرآن چراغی است که روشنگری آن خط سیاه استکبار را نابود می کند و باید بدانیم سپاه یعنی ارتش ، نیروی‌انتظامی و بسیج ، و نیروهای مسلح اقتدار ایران است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه اظهار داشت: اسلام سرمایه دار است و با این سرمایه مردم را حفظ کنیم، به مردم نشاط و امیدواری بدهیم.
امام جمعه کرمانشاه خاطر نشان کرد: امام با تبعید به نجف و فرانسه اسلام و انقلاب اسلامی را تبیین کرد، لذا باید بدانیم ما دهه فجر را جشن می گیریم اما باید واقف باشیم که، این انقلاب اسلامی چگونه شکل گرفت و توانست سنگر های معنوی جهان را فتح کند.
آیت الله علماء افزود: اساس این برنامه ها و جشن ها باید در مدارس و دانشگاه ها تبیین شود، زیرا نسل های آینده باید بدانند این انقلاب بزرگ چگونه بدست آمده است.
ایشان گفت: باید در جلسات ما منتقدین هم حضور داشته باشند تا بدانند دستاوردهای انقلاب اسلامی چگونه و با چه سختی های بدست آمده است.