نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: دوران مسوولیت، وقت خدمت کردن به مردم است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار پیش از ظهر امروز دکتر ستاری معاون رئیس جمهور با نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه که با حضور دکتر رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی و استاندار کرمانشاه برگزار شد، آیت الله علماء دوران مسوولیت را وقت خدمتگزاری به مردم دانست و از آن به عنوان توفیق الهی یاد نمود.
امام جمعه کرمانشاه افزود: وظیفه اصلی مسوولین خدمت به مردم و رفع مشکلات و تنگناهای زندگی مردم است، لذا با توجه به وحدت رویه خوبی که بین مسوولیتن استان وجود دارد انتظار می رود، مردم این موارد را در زندگی خود ببیننند.
گفتنی است قبل از سخنان آیت الله علماء، دکتر رشیدی نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت محترم درخواست داریم نگاه ویژه ای به استان داشته باشند، زیرا بیکاری معضل اصلی مردم استان می باشد.
در ادامه دکتر ستاری معاون رئیس جمهور طی سخنانی گفت: انگیزه من از سفر به استان کرمانشاه توسعه اقتصاد دانش بنیان این استان و زیر ساخت های آن می باشد.
وی افزود: خوشبختانه بودجه لازم برای این موضوع تأمین شده است و امید وارم بخش خصوصی با همه ظرفیت های لازم پای کار بیاید تا بتوانیم ضمن توسعه زیر ساخت ها، معضل بیکاری استان را حل نماییم.
استاندار کرمانشاه هم طی سخنانی گفت: با حضور دکتر ستاری امروز بازدید هایی از پتروشیمی کرمانشاه به عمل آمد که با توجه به تحریم ها، جوانان متخصص ما با انگیزه لازم تلاش های همه جانبه ای را برای نیل به اهداف مورد نظر انجام می دهند.