نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه از تلاش های پر ثمر دکتر فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در خدمت به مردم کرمانشاه قدردانی کرد.

در دیدار دکتر فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشور با آیت الله علما، از توفیق خدمت به مردم به عنوان بالاترین توشه دنیا و آخرت یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه با تشکر از مسئولینی که خود را وقف خدمت به مردم کرده اند گفت: خدمت به مردم به گونه ای که گره ای از مشکلاتشان برداشته شود و امید به زندگی را در آنان تقویت کند، همانند فیض عظمای شهادت میان صفا و مروه است.
آیت الله علما با قدردانی از خدمات دکتر فتاح در استان کرمانشاه افزود: مسئولینی که توفیق خدمتگزاری به مردم را پیدا می کنند، رسولان مهربانی هستند که قدردان حرکت بزرگ و آسمانی آن ها فقط خدای تبارک و تعالی است، لذا جناب عالی مسیح وار در استان کرمانشاه که حق بزرگی بر گردن انقلاب و نظام دارند خدماتی را ارائه دادید که صالحات و باقیات دنیا و آخرت است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به محرومیت های استان کرمانشاه اظهار داشت: این استان بیش از هشت سال خط مقدم دفاع مقدس بود، لذا همگام با سایر استان های برخوردار از مواهب انقلاب اسلامی برخوردار نشد، بنابراین در خواست ما رسیدگی اکید به امور مردم خصوصا معضلات جوانان در کار، مسکن و ازدواج می باشد.
در ادامه دکتر فتاح رئیس بنیاد مستضعفان کشور با اظهار خوشبختی از حضور در کرمانشاه از کمک های چند صد میلیاردی بنیاد موصوف برای رفع محرومیت استان خبرداد و گفت؛ بیش از هزار میلیارد تومان در بخش های مختلف استان برای رفع محرومیت زدایی هزینه شده که امیدوارم این برنامه ها استمرار یابد.
دکتر فتاح از ساخت مسکن، توسعه زیر ساخت ها، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال به عنوان برنامه های بنیاد مستضعفان برای استان کرمانشاه یاد نمود و افزود: با این اقدامات امیدوارم توانسته باشیم قدمی هرچند کوچک برای مردم مومن، انقلابی و مهمان نواز استان کرمانشاه برداریم.