نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه: قرآن کریم نمونه عینی وحدت بین مسلمانان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در نشست هم اندیشی فعالان قرآنی که به مناسبت هفته وحدت با ابتکار سازمان تبلیغات اسلامی برگزار شد، از قرآن به عنوان معجزه جاوید پیامبر اکرم (ص) یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اهمیت قرآن گفت: به استناد همین قرآن کریم است که مسلمان جهان بر مدار وحدت حرکت می کنند و مرکز قدرت مسلمان و اعلام محتوای اسلام قرآن است.
وی افزود: اگر در ایران انقلاب اسلامی رقم خورد و امام راحل انقلاب اسلامی را بر محور قرآن تشکل داد بر اساس قرآن و با تکیه بر قرآن بوده است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه اظهار داشت: امروز امامین انقلاب بر اساس قرآن بر استکبار می تازند و توطئه های استکبار را منکوب می کنند.
این استاد برجسته حوزه های علمیه باد آور شد: چون قرآن را داریم، همه چیز داریم و غنی ترین امت جهان هستیم ، زیرا قرآن هرگز کهنه نمی شود.
آیت الله علما خاطر نشان کرد: امروز ما با پشتوانه قرآن در حوزه های متعدد و متنوع علمی و فرهنگی حرف و سخن برای گفتن داریم و این در تمام ملت های کره زمین بی نظیر است.
ایشان با اشاره به محتوای بزرگ و غنی قرآن تصریح کرد: باید همه ما گرد حقیقت قرآن باشیم، زیرا محتوای قرآن هیچ‌گاه کهنه نمی شود، بلکه همواره با تفاسیر جدید گوشه ای از اعجاز بی بدیل آن آشکار می شود.