نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه از برنامه های شورای نگهبان در راستای تقویت نظام تقدیر کرد.

در دیدار رئیس و کارکنان دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه با آیت الله علماء، امام جمعه کرمانشاه با مهم دانستن شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان روح قانون است، اگر نباشد نظام و حکومت معنایی ندارد، شورای نگهبان دنبال سلامت و توانمندی اشخاص است و اسلام و انقلاب را محافظت می کند.
وی با مهم خواندن ایران اسلامی افزود: حسب فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) «ایران ام القرای جهان اسلام است»لذا چشم دنیا به برنامه های ما دوخته است، پس باید مراقب باشیم و با برنامه و هدفمند پیش برویم.
ایشان اظهار داشت: فلسفه بعثت پیامبران عظام(علیهم السلام) برای سالم زندگی کردن همه ماست. لذا اساس اسلام، دین، فطرت و انسانیت بر سلامت است.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه یادآور شد: اگر برنامه و مدیریت شورای نگهبان نباشد ممکن است افرادی در مدیریت ها ورود کنند که اصلا مصالح کشور و مردم را قبول نداشته باشند، لذاشورای نگهبان یک سرمایه بزرگ برای کشور است و مثل روح برای جسم است یعنی روح قانون اساسی ، روح مجلس خبرگان ، روح مجلس شورای اسلامی و روح رئیس جمهور می باشد.
ایشان تصریح کرد: باید همه ما بدانیم و درک کنیم و بفهمیم که خدمتگزار باشیم، زیرا هر چه داریم از نظام و مردم است، چون چشم دنیا به برنامه های ما دوخته است، لذا باید مراقب باشیم و با برنامه و هدفمند پیش برویم و همواره مد نظر داشته باشیم، شهدای سرافراز کشور برای حفظ نظام و مردم شهید شدند.