نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه: وحدت در استان کرمانشاه عزت آفرین و همواره منشأ امنیت و آرامش بوده است.

در آیین تکریم و معارافه امامان جمعه شهرستان های سرپل ذهاب و دالاهو که با حضور حجت الاسلام و المسلمین فاطمی نسب رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان کرمانشاه برگزار شد، حجج الاسلام و المسلمین سید محمد علی ساداتی و مرتضی حاتمی به عنوان امامان جمعه شهرستان های سرپل ذهاب و دالاهو معرفی شدند.
امام جمعه کرمانشاه با اشاره به اهمیت وحدت در سطح کشور گفت: بحمدالله و با تلاش های خوب صورت گرفته، وحدت در کرمانشاه عزت آفرین بوده و باعث امنیت استان شده است.
وی ضمن اشاره به اهمیت و ضرورت معرفی درست و عالمانه اسلام افزود:اگر اصول اسلام و اخلاق اسلام را به درستی و عالمانه بیان کنیم بسیاری از مشکلات حل می شود چون حقیقت روشن است و مردم هم بر اساس فطرت پاک خود دنبال حقیقت هستند، زیرا وقتی حقایق دین از کُنه قرآن، روایات و احادیث نقل شود آگاهی گسترده ای در بین مردم ایجاد می شود.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه اظهار داشت: برای کارهای تبلیغاتی البته که امکانات خوب است، اما باید توجه نماییم، از دیرباز شیعیان با دست خالی کار کرده اند و با اتکا به منابع عظیم و غنی فقهی و روایی و معرفتی منویات و اندیشه های مکتب تشیع را بسط و گسترش داده اند، زیرا پایه و اساس ما غنی و پربار است.