نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه: وحدت نماد عزت و سرافرازی مسلمان جهان است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در سی و پنجمین همایش بزرگ وحدت که با حضور شخصیت های استان و میهمانانی از کشور عراق صبح امروز برگزار شد، از پیامبر اکرم (ص)به عنوان مهیمن پیامبران الهی(ع) یاد شد.
امام جمعه کرمانشاه با تبریک میلاد پیامبر مکرم(ص) و هفته وحدت از وحدت به عنوان رمز بقا و عزت مسلمانان یاد کرد و گفت: اگر بخواهیم در جهان امروز با قدرت و سرافراز زندگی کنیم باید به ریسمان الهی چنگ بزنیم.
وی افزود: اگر مجموعه فرمایشات و سیره عملی و نظری پیامبر اعظم (ص) را در زندگی پیاده کنیم هیچ موردی برای نداشتن وحدت وجود نخواهد داشت و سخنان حضرت همه راه های الهی را نشان داده است.
این استاد برجسته حوزه های علمیه یادآور شد: روحانیون باید بیش از پیش نسبت به ارتباط با جوانان جلسات متعدد و متنوع برگزار نمایند زیرا خیر و برکت در همین جلسات است.
نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه اظهار داشت: اگر به فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) توجه کنیم همواره بر بصیرت و حفظ وحدت بین آحاد مردم تاکید می فرمایند، لذا باید به این اصل برای موفقیت بیشتر در سطح ملی و جهانی تفکر داشته باشیم.