انتظار می رود دادستان محترم با صلابت و قدرت با خاطیان برخورد نماید تا از تکرار این گونه حوادث و اتفاقات تلخ جلوگیری بعمل آید.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، دکتر علیرضا شهرستانی رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه طی گفتگویی با پایگاه اطلاع رسانی این دفتر،ضمن اشاره به حوادث تلخ اخیر کرمانشاه، که موجب تکدر خاطر مردم شریف کرمانشاه شده است، خدمت به محرومان را از اساسی ترین دستورات امام راحل و مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) دانست و گفت: حضرت آیت الله علماء نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بارها در خطبه های پر شکوه نماز جمعه کرمانشاه و دیدار های مسولان دستگاه های اجرایی تاکید دارند که ،«آحاد مسوولان باید به نوکری و خدمتگزاری به مردم شریف، نجیب ، ولایت مدار و شهید پرور استان کرمانشاه افتخار کنند».
دکتر شهرستانی افزود: این که می بینیم گاهی به دلیل قصور و بی مبالاتی برخی، مشکلی برای یکی از شهروندان محترم ایجاد می شود، نشانگر عدم برنامه ریزی درست و منطقی بر محور قانون می باشد، زیرا وقتی همگان بر مدار قانون حرکت کنیم و قوانین را فصل الخطاب خود قرار دهیم ، یقیناً در آینده دیگر شاهد چنین رخداد های تلخی نخواهیم بود.
رئیس دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه یاد آور شد: مردم بزرگ استان کرمانشاه در جای جای صحنه های مختلف انقلاب اسلامی ، تعهد خود را به کرات به انقلاب و خون شهدا ادا کرده اند، لذا همگان باید در خدمت به مردم ، خصوصاً محرومان ، که ولی نعمتان همه ما هستند ، از هم گوی سبقت بگیریم.
این استاد دانشگاه خاطر نشان ساخت: در رزمایش مواسات و همدلی و خدمت مومنانه ،مردم متدین و بصیر و انقلابی استان کرمانشاه ، یکی از زیبا ترین جلوه ها و صحنه های انسانی و دینی خود را در لبیک به فرمان مقام معظم رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) رقم زدند، که این حرکت های بزرگ و ماندگار نشات گرفته از حس نوع دوستی و خدمت به محرومان و اقشار آسیب پذیر می باشد.
دکتر شهرستانی تاکید کرد: در این راستا بایسته است از اقدام سریع و به موقع و انقلابی دادستانی کرمانشاه تقدیر شود و انتظار می رود دادستان محترم با صلابت و قدرت با خاطیان برخورد نماید تا از تکرار این گونه حوادث و اتفاقات تلخ جلوگیری بعمل آید.