نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: کودکان کار را باید تحت پوشش گرفت و از آن ها حمایت نمود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه در دیدار امروز مسئولین قرارگاه تحول اجتمایی منطقه غرب کشور و استان مرکزی با آیت الله علماء، بر حمایت و تربیت کودکان بی سرپرست و بد سرپرست تأکید شد.
امام جمعه کرمانشاه گفت: خدمت به محرومان در اولویت باشد، خصوصاً باید برای زوج های جوان تلاش کرد و کمک کرد زندگی آن ها با امیدواری شروع شود.
وی افزود: سیره معصومین (علیهم السلام ) کمک کردن به هم نوع بوده است و آن بزرگواران همواره بر کمک به محرومان تاکید داشته اند.
آیت الله علماء تصریح کرد: باید کار های ریشه ای انجام دهیم، کودکان کار را دریابید آن ها باید تحت پوشش قرار گیرند، زیرا یا بی سرپرست هستند، یا بد سرپرست و آن اطفال را باید تربیت نمود یعنی کارهای مثبت و ماندگار انجام داد.
ایشان پیرامون ضرورت توجه به کودکان کار اظهار داشت: برخی از کودکان کار استعدادهای عمیقی دارند و اگر خوب تربیت و حمایت شوند می توانند برای کشور مفید باشند، باید کارهای اساسی و ریشه ای انجام دهیم و برای هر کار موارد فرهنگی و تربیتی آن مد نظر باشد.
نماینده ولی فقیه دراستان کرمانشاه خاطر نشان ساخت: بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی با فقر و بیکاری بوجود می آید، لذا باید اولویت ها را در نظر بگیریم و افرادی که باید حمایت شوند را شناسایی کنیم.
امام جمعه کرمانشاه با بیان این که زوج های جوان باید مورد حمایت قرار گیرند گفت: یکی از مواردی که باید کمک کنیم حل شود موضوع طلاق است، باید کمک کنیم زوج ها از هم جدا نشوند.